خانه / آموزش دستگاه نانو گلس زن گوشی / آموزش استفاده از دستگاه نانو گلس

آموزش استفاده از دستگاه نانو گلس

دستگاه نانو گلس دستگاهی می باشد که گوشی شما را با استفاده از تکلونوژی نانو کاملا ضد ضربه، ضد خش و ضد آب می کند. در این مقاله به شما به طور کامل آموزش استفاده از دستگاه نانو گلس و نحوه استفاده از دستگاه نانو گلس را به صورت کامل آموزش خواهیم داد.

آموزش استفاده از دستگاه نانو گلس

در ابتدا باید بدانید که دستگاه های نانو گلس اصلی در هر مارک و مدلی که باشند شامل دو دستگاه نانو زن می باشد ولی هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند و عملا هر دوی آنها یک کار واحد را انجام می دهند. در ادامه خدمت شما آموزش کار با دستگاه نانو گلس را به طور کامل می دهیم. در ابتدا به منظور نانو کردن، صفحه گوشی خود را با استفاده از مایع تمیز کننده مخصوص آن تمیز کنید، سپس از قطره خوش‌ بو کننده 2 تا 3 قطره را در داخل دستگاه قرار دهید، پس از آن توسط قطره نانو چند اسپری بر روی صفحه گوشی بزنید. احیانا اگر قطره شما فاقد دستگاه نانو بود چند قطره بر روی گوشی ریخته و آن را در کل صفحه پخش کنید و در انتها نیز گوشی را درون دستگاه قرار داده و آن را روشن کنید تا عملیات نانو به اتمام برسد. توجه کنید اگر در انجام هر یک از موارد بالا اشتباهی کنید، به عنوان مثال در مراحل انجام کار اشتباه کنید و یا میزان قطره ها را درست وارد نکنید عملیات نانوی گوشی شما با موفقیت تمام نمی شود.

جمع بندی
در این مقاله سعی کردیم به شما به طور کامل آموزش استفاده از دستگاه نانو گلس را آموزش دهیم و سعی کردیم تمامی موارد را به صورت مرحله به مرحله و به صورت کاملا ساده آموزش دهیم تا تمامی کسانی که این دستگاه را خریداری کرده اند و یا قصد خریداری دستگاه نانو گلس اصلی را دارند، در مراحل و روند نانو کردن گوشی خود به هیچ مشکلی بر نخورند و بتوانند گوشی خود را به صورت کاملا صحیح نانو کنند تا هیچ مشکلی در بحث نانو کردن گوشی خود نداشته باشند. توجه داشته باشید که تمامی مواد گفته شده را بصورت دقیق و مرحله به مرحله انجام دهید تا عملیات نانوی گوشی شما بصورت کامل و صحیح به اتمام برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *