خانه / آموزش دستگاه نانو استیم / اهمیت استفاده از دستگاه نانواستیم

اهمیت استفاده از دستگاه نانواستیم

اهمیت استفاده از دستگاه نانواستیم

دستگاه نانو استیم، نانو اسپری مو یا هیدروژن ساز یکی از جدیدترین محصولات مراقبت از پوست و موی سر است. وجود این دستگاه در سالن‌های آرایش الزامی است. بخصوص در سالن‌های آرایش بانوان که با مواد شیمیایی زیادی سر و کار دارند، وجود نانواستیم ها ضروری است. دستگاه نانو اسپری مو چگونه کار می‌کند؟

این دستگاه مولکول‌های آب را به ذرات بسیار کوچک تبدیل می‌کند. ذراتی که قطر آن‌ها ۰/۲۶ نانومتر است و تحت فشار ۳/۳ اتمسفر قرار می‌گیرند. مدل تفنگی این دستگاه را احتمالا در آرایشگاه‌ها مردانه و زنانه دیده‌اید. دستگاه نانواستیم در مراقبت از مو و پوست سر شما تاثیر بسزایی دارد. همچنین هیدروژن سازها باعث افزایش درخشندگی موی سر می‌شود. اما سوال اینجاست که ریز کردن ذرات آب و تحت فشار قرار دادن آن‌ها چه فایده‌ای دارد؟

نحوه عملکرد دستگاه نانواستیم

دستگاه هیدروژن ساز آب را به ذرات بسیار کوچک تبدیل می‌کند و آن را تحت فشار ۳/۳ اتمسفر به سمت موهای شما اسپری می‌کند. بخار آب در این شرایط می‌تواند به قطر یک نانومتر به کوتیکول و کورتکس مو نفوذ کند. در نتیجه گرمای بخار آب و آنیون‌سازی پیوسته این دستگاه می‌تواند تاثیر مثبت محصولات مراقبت از موی سر را افزایش داده و تاثیر منفی مواد شیمیایی بر موی سر را کاهش دهد.

اکثر خانم‌ها از خدماتی نظیر بوتاکس مو، کراتین، ریباندینگ و… برای مراقبت از موی سر استفاده می‌کنند. از طرفی محصولاتی نظیر رنگ مو، اکسیدان، خدمات دکلره و… به منظور زیبایی مو انجام می‌شوند و باعث آسیب رسیدن به مو سر می‌شود. هیدروژن ساز یا دستگاه نانواستیم از موی سر شما در مقابل مواد شیمیایی مراقبت می‌کند و در عین حال تاثیر محصولات مراقبت از موی سر را افزایش می‌دهد.
زمان خدمات زیبایی و ترمیمی با استفاده از این دستگاه بیشتر شده و ماندگاری آن‌ها نیز تا دوبرابر افزایش می‌یابد. یون‌های منفی موی سر در برخورد با این ذرات ریز گرم از بین می‌رود و پوست و موی سر شما شاداب می‌شود.

خرید دستگاه نانو استیم

دستگاه نانو اسپری مو یا نانواستیم اولین بار در کشور آمریکا طراحی و تولید شد. طبق معمول کشور چین پس از مدتی تبدیل به یکی از بزرگترین تولید‌کننده‌های این دستگاه شد. در حال حاضر قیمت دستگاه نانواستیم چینی در بازار ایران ارزان‌تر از دستگاه‌های تولید شده در کشورهای دیگر است. کالاهای چینی در کیفیت‌های مختلفی تولید می‌شوند. به طور معمولا قیمت نانو اسپری موی درجه یک بالاتر از محصولات درجه ۲ و درجه ۳ است.
در حال حاضر نانواستیم های ساخت کشور کره جزو محصولات باکیفیت این خانواده هستند. قیمت آنها کمی بیشتر است اما خرید دستگاه نانواستیم کره‌ای بخاطر کیفیت بالای آن‌ها پیشنهاد می‌شود.
این دستگاه را می‌توانید از فروشگاه‌های لوازم و دستگاه‌های آرایشی تهیه کنید. بعلاوه همیشه گزینه خرید آنلاین از وب‌سایت‌های معتبر امکان‌پذیر است.

ویژگی‌ها و مزایای استفاده از دستگاه نانو اسپری مو

⦁ ابعاد مناسبی دارد و می‌توان از آن‌ها را روی میز کار قرار داد. بعلاوه برای حمل و نقل این دستگاه مشکلی ندارید.
⦁ برای موهای مختلف کاربرد دارد. معمولا رو سه حالت موی چرب، موی خشک و موی آسیب‌دیده تنظیم می‌شود.
⦁ یون‌های منفی موجود در موی سر را از بین می‌برد.
⦁ باعث افزایش رطوبت و درخشندگی موی سر می‌شود.
⦁ گردش خون سر را در ناحیه اسکالپل افزایش می‌دهد
⦁ استفاده از آن در دوره‌های زمانی مشخص باعث کاهش ریزش مو و از بین رفتن شوره سر می‌شود.
⦁ دمای دستگاه با توجه به نیاز شما از ۴۵ تا ۷۵ درجه سانتیگراد تنظیم می‌شود.
⦁ اغلب مجهز به بخور سرد هستند.
⦁ آبرسانی، اکسیژن رسانی و هیدروژن موی سر را افزایش می‌دهد.
⦁ مدت زمان اثر کردن رنگ مو را کاهش و ماندگاری آن را افزایش می‌دهد.
⦁ دستگاه نانواستیم باعث افزایش تاثیر مواد مراقبت‌کننده موی سر می‌شوند.
کم‌مصرف ولی موثر

دستگاه نانو اسپری دارای ویژگی‌ها مزایای زیادی است که در مورد آن‌ها صحبت کردیم. در عین حال این دستگاه بسیار کم‌مصرف است و ماده اولیه مورد نیاز آن تنها آب است. کافیست مخزن کوچک دستگاه خود را از آب مر کنید و به راحتی از آن استفاده کنید. مصرف برق این دستگاه هم نرمال است و تاثیر زیادی روی قبض برق مصرفی شما ندارد.
بعلاوه دوام این دستگاه (اگر از ساخت یک بزند معتبر باشد) بالاست و به این سادگی‌ها خراب نمی‌شود. پس از خرید دستگاه نانواستیم بهتر است اطلاعات و نحوه استفاده از محصول را در دفترچه راهنما مطالعه کنید. بعنوان مثال نیازی نیست آب جوش در دستگاه بریزید. اما حتما از آب جوشیده برای کار با نانواسپری‌ها استفاده کنید. آب شهری دارای املاح و رسوب است. در نتیجه پس از مدتی منافذ خروجی بخار با رسوب بسته می شود.

اهمیت استفاده از دستگاه نانو اسپری مو در آرایشگاه‌ها

اهمیت استفاده از نانواستیم برای محافظت از مو و حفظ زیبایی و طراوت آن قابل چشم‌پوشی نیست. در عین حال شما با استفاده از این دستگاه در سالن آرایش برای مشتری خود ارزش قائل می‌شوید. در حال حاضر دستگاه نانواستیم مو در اکثر آرایشگاه‌های بزرگ و کوچک کشور تبدیل به یک عضو دائمی شده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *