خانه / بازار بانه / خرید فرش شور هیلبرون آلمان + ارسال رایگان

خرید فرش شور هیلبرون آلمان + ارسال رایگان

فرششور هیلبرون آلمان مدل HN-4085

فرششور هیلبرون آلمان یک دستگاه شستشوی فرش و مبل خانگی است که از توان مصرفی قدرتمند 2000 واتی و قدرت مکش 800 واتی برخوردار است. این دستگاه با مکش عالی که دارد، به راحتی به ریزترین شکاف‌ها نفوذ می‌کند و محل مورد نظر را به بهترین نحو ممکن تمیز می‌کند. ظرفیت مخزن آب آن معادل 2.1 لیتر می‌باشد که ظرفیت بسیار مناسبی است. موتور فرششور هیلبرون آلمان به نسبت هم نوع‌های خود بسیار پرقدرت است و می‌تواند در حداقل زمان هرگونه لکه و کثیفی را از روی سطوح مختلف از بین ببرد، همچنین مصرف انرژی بسیار پایینی دارد. میزان صدای فرششور هیلبرون آلمان بسیار پایین است، به گونه‌ای که می‌توانید حتی هنگام استراحت بقیه اعضای خانواده از آن استفاده کنید و مزاحمتی ایجاد نمی‌کند.

21561542_1689982333_573

09185324228 کریم زاده 

از مهم‌ترین ویژگی‌های فرششور هیلبرون می‌توانیم به سیستم هیتر گرمایشی خشک کن مبل، فرش و موکت اشاره کنیم. با انتخاب این سیستم می‌توانید فرش و مبل‌هایتان را تا 70 درصد خشک کنید و به طور کامل آب آن‌ها را بگیرید. این ماشین فرششور خانگی هیلبرون مجهز به فناوری Heat Force یا سیستم خشک کن می‌باشد که می‌توان گفت بسیار کاربردی است. این سیستم سبب می‌شود در عرض 30 دقیقه‌ای که دستگاه کار می‌کند مواد و مایعات روی فرش و مبل را مکیده و سطح‌ها را خیلی سریع خشک کند. میزان فشار مکش هوا در این دستگاه 11 kPa بار است و به راحتی می‌توانید با نازل‌های مخصوص انواع سطوح را با آن تمیز کنید. دسته بلند دستگاه فرششور هیلبرون از طراحی ارگونومی بهره می‌برد و کار با آن بسیار ساده است. یکی دیگر از مزایای این ماشین فرششور این است که تمامی قطعات دستگاه از هم جدا می‌شوند و به راحتی قابلیت شستشو را دارند.

جمع‌بندی

فرششور هیلبرون آلمان یک دستگاه همه‌کاره و باکیفیت است که می‌تواند نیازهای شما را در زمینه‌های مختلف نظافتی برطرف کند. این دستگاه از توان مصرفی و قدرت مکش بالایی برخوردار است و می‌تواند هرگونه لکه و کثیفی را از روی سطوح مختلف از بین ببرد. همچنین، سیستم خشک کن این دستگاه سبب می‌شود تا فرش و مبل‌های شما به سرعت خشک شوند. فرششور هیلبرون آلمان یک انتخاب عالی برای افرادی است که به دنبال یک دستگاه شستشوی فرش و مبل خانگی باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه هستند.

برخی از ویژگی‌های برجسته فرششور هیلبرون آلمان:

  • توان مصرفی 2000 واتی
  • قدرت مکش 800 واتی
  • ظرفیت مخزن آب 2.1 لیتر
  • سیستم هیتر گرمایشی خشک کن
  • فناوری Heat Force
  • فشار مکش هوا 11 kPa بار
  • دسته بلند ارگونومیک
  • قابلیت جداسازی قطعات برای شستشو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *