خانه / آموزش دستگاه نانو گلس زن گوشی / دستگاه نانو گلس با قطره کره ای 100% اصلی و ارجینال
دستگاه نانو گلس با قطره کره ای

دستگاه نانو گلس با قطره کره ای 100% اصلی و ارجینال

مطمئنا برای تان پیش آمده که بعد از خرید یک گوشی گران قیمت و یا کیفیت بالا، نگران افتادن آن از دستتان و ضربه خوردن و خش خوردنش باشید. دستگاه نانو گلس کره ای 100% اصل این نگرانی شما را برطرف کرده و با کاربردی که دارد گوشی شما را در مقابل هر ضربه ای مقاوم می کند. این دستگاه حیرت انگیز شامل یک گلس، 6 عدد قطره کره ای و خود دستگاه نانو گلس می باشد. در ادامه  این پکیج را کامل تر معرفی خواهیم.

 

قیمت دستگاه نانو گلس مدل کره ای 2/500/000 هزار تومان برای خرید تماس بگیرید 09185324228

ویژگی های دستگاه نانو گلس با قطره کره ای  

محافظت از گوشی همیشه دغدغه ی اکثر افرادی است که گوشی های لمسی دارند. این دغدغه بیشتر به دلیل آسیب نرسیدن به صفحه نمایش گوشی و شکستن قاب است. حال تکنولوژی به حدی رسیده که تنها با چند قطره کره ای دستگاه نانو گلس و با استفاده از یک دستگاه نانو می توان صفحه گوشی را در برابر ضربات سخت و خش های متعدد مقاوم کرد. قطره هایی که در پکیج وجود دارند کاملا اصل و کره ای بوده و نیازی نیست نگرانی ای از این بابت داشته باشید. فرآیندی که گوشی را ضد ضربه می کند با استفاده از دستگاه گلس زن و قطره های کره ای اورجینالی است که در پکیج موجود هستند. فقط کافی است چند قطره از محتوی قوطی کوچک را روی صفحه گوشی بریزید و با استفاده از دستگاه گلس زن و دستمالی که در پکیج وجود دارد آن را روی تمام سطح صفحه پخش کنید. این دستگاه تقریبا برای تمامی مدل های گوشی لمسی قابل استفاده می باشد.

در حال حاضر افرادی که این دستگاه را دارند و نحوه ی کار با این دستگاه اصل و اورجینال را بلد و از طریق این دستگاه در حال درآمد زایی هستند. در شهرهای کوچک که این دستگاه کمتر پیدا می شود درآمد روزانه ای که با این دستگاه کسب می شود تا شش میلیون تومان در روز نیز می رسد.

دستگاه نانو گلس کره ای

پکیج کامل نانو گلس با قطره کره ای

دستگاه نانو گلس با قطره آلمانی پکیج کامل دستگاه نانو گلس با قطره کره ای اصل شامل دو عدد دستگاه گلس نانو زن، 6 عدد قطره نانو کره ای، دو عدد خوشبو کننده، پاک کننده، چراغ قوه و اسپیکر است. البته دقت کنید که کار اصلی را در این پروسه قطره های نانو انجام می دهند و سایر متعلقات همراه فقط جهت تجهیز کردن و تکمیل فرآیند گلس زن کردن می باشند. پس حتما به اصل بودن قطره ها و پکیج دقت نمایید تا در صورت استفاده از ضد ضربه شدن گوشی تان اطمینان حاصل نمایید. البته در بازار می توان دستگاه نانو گلس کره ای مشابه را یافت که کیفیت ندارند و اصل نیستند. اما این دستگاه ها نه تنها نمی توانند گوشی شما را ضد ضربه کنند، بلکه ممکن است به سطح گوشی نیز آسیب برسانند.

در این رابطه بخوانید

دستگاه نانو گلس با قطره آلمانی

نحوه ی کار با دستگاه نانو گلس زن و کیفیت آن

مطمئنا برای تان پیش آمده که بعد از خرید یک گوشی گران قیمت و یا کیفیت بالا، نگران افتادن آن از دستتان و ضربه خوردن و خش خوردنش باشید. دستگاه نانو گلس کره ای این نگرانی شما را برطرف کرده و با کاربردی که دارد گوشی شما را در مقابل هر ضربه ای مقاوم می کند. این دستگاه حیرت انگیز شامل یک گلس، چند عدد قطره کره ای و خود دستگاه نانو گلس می باشد. در ادامه  این پکیج را کامل تر معرفی خواهیم.

دستگاه نانو گلس با قطره های کره ای یعنی چه؟

در جواب این سوال باید عرض کنیم که دستگاه نانو گلس با ساخت کشور های مختلف وجود دارد که این دستگاه کاملا ارجینال و کره ای است که در دسترس شما عزیان قرار دادیم و همچنین دارای 6 قطره کره ای نانو و کاملا حرفه ای جهت نصب گس روی گوشی می باشد.

نحوه خرید این دستگاه چگونه است؟

برای خرید این نوع دستگاه نانو گلس با 6 قطره کره ای اصل و به همراه پکیج کامل مانند پاور بانک، خشبو کننده و … می بانید یا با ما در تماس باشید و یا به صورت انلاین از طریق این لینک و قیمت دستگاه نانو گلس اقدام به خرید آنلاین کنید.

دستگاه خریداری شده چند روزه تحویل داده می شود؟

از انجایی که ما در سراسر کشور ناینگی داریم پس از خرید بین 1 الی 3 روز کاری محصول و پکیج خریداری شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *