خانه / دستگاه نانو استیم تفنگی

دستگاه نانو استیم تفنگی

جهت قیمت و خرید دستگاه نانو استیم یا کراتین مو با این شماره تماس بگیرید 09185324228

فقط با این شماره تماس بگیرید 09185324228 😃

خرید دستگاه نانو استیم تفنگی

دستگاه نانو استیم

در سایت نمایندگی سون استیم با مدیریت براردان کریم زاده دستگاه اصل و ارجینال را روانه بازار کردیم.

دستگاه نانو استیم یکی از آخرین تکنولوژی ها برای احیا و ترمیم موهای آسیب دیده می باشد. داشتن موهایی سالم و با طراوت آرزوی تمام خانم ها است.

متاسفانه عوامل متعددی ممکن است باعث آسیب دیدن سلامت مو گردند. قطعا بعد از آسیب وارد شدن به ساقه ی مو دیگر نمی توانید موهایی زیبا و درخشان داشته باشید. دستگاه نانو استیم تفنگی وسیله ای است که می تواند شادابی و زیبایی را به موها بازگرداند. هیدروژن تراپی و استفاده از دستگاه نانو استیم برای ترمیم موها یکی از پیشرفته ترین روش های بازسازی مو می باشد.

✔️دلایل آسیب رسیدن به موها چیست؟

وراثت و ژنتیک: یکی از مواردی که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و نوع موهای یک فرد دارد ارث و ژنتیک می باشد. قطعا افرادی را دیده اید که مراقبت های خاصی از موهای خود نمی کنند اما دارای موهای پرپشت و سالمی هستند. این افراد بر طبق ژنتیک خود موهای دارای ریشه و ساقه قوی را به ارث برده اند.

البته باید توجه داشته باشید که هر چقدر موهای خود را در معرض ریسک کمتری قرار دهید، همان قدر موهای سالمی خواهید داشت و نیازمند تراپی ها نخواهید بود. رنگ کردن و دکلره نمودن موها یکی از عوامل مهم و اساسی در تخریب سلامت موها می باشد.

✔️آسب رسیدن به موی سر از طریق مواد شیمیایی

در هر بار استفاده از مواد شیمیایی شما باید بدانید که آسیب بسیار جدی را به موهای خود وارد می نمایید. اگر اهل رنگ کردن موهای خود هستید و در طول سال چندین بار اقدام به تعویض رنگ موهای خود نموده اید حتما نیازمند انجام تراپی های گوناگون بر روی موهای خود خواهید شد. دستگاه نانو استیم نیز یکی از دستگاه هایی است که می تواند برای تراپی موها مورد استفاده قرار بگیرد. توصیه می شود تا انجام این کارها را به افراد حرفه ای بسپارید. برخی از افراد به دلیل تغییرات هورمونی در بدن دچار آسیب های مو و یا ریزش می گردند.

در برخی از آقایان بعد از گذشتن یک بازه زمانی موها شروع به ریزش می کند و گاهی فرد حتی تمام موهای خود را از دست می دهد. خانم ها نیز در دوران بارداری و یا شیردهی دچار ریزش های شدید مو می گردند.

✔️علت آسیب دیدن تاری موی سر

این موضوع اغلب با نگرانی و استرس همراه می باشد. درمان دارویی و بازگشت تعادل هورمونی می تواند از ریزش موها جلوگیری نماید. بهتر است در این مواقع حتما به پزشک متخصص مراجعه نموده و تحت درمان قرار بگیرید. استفاده روزانه از سشوار و یا اتوی مو ممکن است باعث آسیب بسیاری به موها شود.

✔️حرارت بالای دستگاه تفنگی نانو اتیم

این دستگاه ها معمولا دارای حرارت بسیار زیادی هستند که قرار گرفتن موها در زیر این حرارت سبب آسیب در ناحیه ساقه مو می گردد. بهتر است از استفاده روزانه این دستگاه ها خودداری نموده و به صورت طبیعی موهای خود را خشک نمایید.

ترمیم کننده موی سر با استفاده از دستگاه نانو استیم (nano steam)

در صورتی که موهای شما بر اثر استفاده زیاد از این دستگاه ها دچار پژمردگی و آسیب شدیدی شده است می توانید از دستگاه نانو استیم برای ترمیم کمک بگیرید.

روش های ترمیم و بازسازی مو با دستگاه نانو استیم

در صورتی که موهای فردی در طول سالیان رنگ شده و یا پودر دکلره به آن زده شده باشد، موها به شدت خشک و شکننده می شوند و افراد به دنبال راه هایی برای بازگرداندن نشاط موهای خویش می باشند. درمان هایی مانند بوتاکس تراپی، کراتینه تراپی و یا خاویار تراپی راه هایی هستند که توسط مواد خاص و دستگاه هایی اقدام به ترمیم مو می نمایند.

صافی های دائمی مو مانند ریباندینگ نیز توسط مواد خاصی انجام می گیرد. حتما شما نیز شنیده اید که بعد از انجام این تراپی ها ممکن است بعد از مدت کوتاهی اثر آن از بین رفته و دوباره موها حالت پژمرده ای داشته باشند.

عمکلر دستگاه NANO STEAN

دستگاه نانو استیم در واقع کاری را انجام می دهد که بعد از انجام تراپی ها، عمر اثر آن ها بیشتر باشد و در بازه ی زمانی طولانی نیاز به ترمیم داشته باشد.

همان طور که می دانید هر بار ترمیم این تراپی ها ممکن است نیازمند صرف زمان و هزینه ی بسیار زیادی باشد. بنابراین خرید دستگاه نانو استیم تفنگی توسط افراد حرفه ای که این کار را در سالن های آرایشی انجام می دهند، سبب می شود تا ماندگاری تراپی بیشتر بوده و مشتری از کار انجام شده رضایت بیشتری داشته باشد.

هیدروژن تراپی چیست؟

شاید نام این تراپی را زیاد نشنیده باشید. معمولا بیشتر افراد تراپی هایی مانند کراتینه و یا بوتاکس را انجام می دهند. اما باید بدانید که هیدروژن تراپی و استفاده از دستگاه نانو استیم در واقع مکمل بسیار مهمی برای همه ی تراپی های مو می باشد. ماده ای که در داخل این دستگاه از آن استفاده می شود فقط آب است.

✔️آموزش کار با دستگاه نانو استیم

شاید با خودتان بگویید که آب چه تاثیری می تواند در سلامت و ثبات تراپی ها داشته باشد؟ باید بگوییم دستگاه نانو استیم دارای فشار 3/3 اتمسفر است که مولکول های آب را تحت فشار قرار داده و هیدروژن موجود در آب را به مو می رساند. هیدروژنی که توسط دستگاه نانو اسپری مو هیدروژن رسان استیم تفنگی به مو می رسد سبب می شود تا ثبات تراپی ها و مواد استفاده شده در آن ها بسیار بیشتر باشد.

✔️آبرسانی موی سر از طریق نانو استیم

دستگاه نانو استیم همچنین موجب آبرسانی خوب و عالی به موها می گردد. در واقع اگر حرفه ای کاری شما انجام تراپی های مخصوص برای ترمیم و بازسازی مو می باشد انتخاب این دستگاه می تواند به پیشرفت کاری شما کمک بسیار زیادی را نماید. ثبات انواع تراپی ها حتما رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت.

✔️چرا باید دستگاه نانو استیم را خرید؟

خرید دستگاه نانو استیم برای افراد حرفه ای و متخصص در زمینه ترمیم و بازسازی مو توصیه می گردد. برخی از افراد شاید این فکر را بکنند که هزینه کردن برای این دستگاه یک خرج اضافی است و می توان بدون داشتن آن انواع تراپی های مو را انجام داد اما باید بدانید که داشتن یک دستگاه نانو استیم می تواند کیفیت کار شما را چندین برابر نماید. هیدروژن موجود در این دستگاه سبب می گردد که آبرسانی فوق العاده ای بر روی مو انجام شود و مواد انواع تراپی ها عمر بسیار بیشتری را داشته باشد.

می دانیم که انجام هر دوره تراپی های مخصوص مو وقت و هزینه زیادی را می خواهد. در صورتی که ثبات مواد تراپی شما بیشتر باشد قطعا مشتری نیازمند ترمیم های کمتری خواهد بود.

این موضوع باعث رضایتمندی بیشتر مشتری شده و سبب می شود تا مشتریان بیشتری جذب کار و تراپی های شما گردند. قطعا داشتن مشتریان زیاد که کیفیت کار شما را می پسندند بهتر از داشتن مشتریان کم است که در دوره های کوتاه تری برای ترمیم مراجعه می نمایند. به طور کلی اگر دوست دارید تراپی هایتان زبان زد همه باشد حتما از دستگاه نانو استیم استفاده نمایید.

⚡قیمت دستگاه نانو استیم

برخی از آرایشگران و افراد حرفه ای که در این زمینه تخصص دارند ممکن است نگران قیمت دستگاه نانو استیم بوده و آن را بسیار گران قیمت بدانند. باید گفت قیمت این محصول نسبت به خدماتی که ارائه می نماید بسیار کم و نا چیز بوده و بسیار مناسب می باشد. شما می توانید نانو استیم را با کمترین و مناسب ترین قیمت از این مجموعه تهیه نمایید.

✔️روش تشخیص نانو استیم اصلی با تقلبی

متاسفانه برخی افراد سودجو این دستگاه را بسیار گران تر از قیمت فروش ارائه می دهند که نباید در دام آن ها افتاد. البته باید به این نکته نیز توجه کنید که ممکن است برخی از افراد اجناس تقلبی و فیک را به جای جنس اصل و اورجینال به فروش برسانند. در صورتی که قیمتی بسیار پایین تر از قیمت اصلی محصول را مشاهده نمودید حتما به اصل بودن دستگاه نانو استیم شک کنید.

نوع تقلبی و بی کیفیت دستگاه نانو استیم ممکن است آسیب بسیاری را به موها وارد نماید. بنابراین حتما قبل از انجام هر خریدی نسبت به اصل بودن محصول اطمینان حاصل نمایید. انجام تراپی های حرفه ای با دستگاه نا مناسب و تقلبی هرگز امکان پذیر نیست.

✔️بعد از استفاده از دستگاه نانو استیم چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

قطعا برای داشتن موهایی زیبا و با نشاط باید بعد از انجام تراپی ها و استفاده از دستگاه نانو استیم نیز مراقبت های روتینی را برای موهای خود داشته باشید.

اغلب افراد توجه زیادی را بر روی رژیم غذایی و نوع تغذیه خود ندارند. باید بدانید که برای داشتن موهایی زیبا و سالم حتما باید تغذیه ای سالم و مغذی داشته باشید.

در صورتی که ویتامین های لازم برای رشد و تقویت موها در بدن وجود نداشته باشد، نباید انتظار داشتن موهای زیبا و با نشاطی را داشته باشید. سعی کنید از شامپوها و مواد مراقبتی شیمیایی کمتر استفاده نمایید. فردی که درباره ی ترمیم موها و استفاده از دستگاه نانو استیم تخصص لازم را دارا است حتما روتین و مراقبت خانگی خاصی را برای شما پیشنهاد خواهد داد. در اغلب موارد توصیه می گردد که از شامپوهای بدون سولفات استفاده گردد.

این شامپوها به دلیل وجود کمتر مواد شیمیایی کمتر ضرر کمتری را برای سلامت موهای شما دارند. انواع ماسک ها و سرم ها نیز بهتر است بر طبق توصیه های متخصص استفاده شود. بهتر است با موهای خود مهربان بوده و فشار کمتری را در هنگام شستشو به موها وارد نمایید.

⭕ویژگی دستگاه نانو استیم

  • قابلیت حمل و قرارگیری روی میز کار
  • پاکسازی و جرم گیری مو
  • آماده کردن ساقه مو برای پذیرش مواد
  • ریز مولکول کردن ذرات آب در مقیاس نانو
  • هیدراته و آبرسانی و اکسیژن رسانی مو
  • یونیزاسیون مو
  • افزایش گردش خون در اسکالپ سر
  • جذب رطوبت با اشعه بلوری

✔️دستگاه نانو استیم اصلی ساخت کجاست؟

در جواب این سوال باید عرض کنیم که دستگاه نانو استیم تفنگی ساخت کشور کره میباشد.

✔️نحوه خرید این دستگاه  چگونه است؟

برای خرید این نوع دستگاه نانو استیم کره ای اصل و به همراه پکیج کامل  با ما در تماس باشید.

✔️دستگاه خریداری شده چند روزه تحویل داده می شود؟

از انجایی که ما در سراسر کشور نمایندگی داریم پس از خرید بین 1 الی 3 روز کاری محصول و پکیج خریداری شده

منبع